מטופלים ממליצים 2017-08-09T16:29:21+00:00

מטופלים ממליצים

לד"ר עודד מץ

הגעתי אליך בעקבות סבל של יותר משנה מכאבים בצוואר, כתפיים, יד, הפרעות ראיה, סחרחורות, כאבי ראש, כאבי לסתות נוראיים, צרבות, דלקות גרון חוזרות.
עם תלונות אלו פניתי לעשרות רופאים, אשר לא הצליחו לפתור לי את הבעיה, חוץ מהקלה זמנית על-ידי כדורים נגד דלקת ונגד כאבים..
כשהגעתי למרפאה בפעם הראשונה, הגעתי מיואש משום שכבר ניסיתי הכל! (פיזיותרפיה, דיקור, אוסטיאופטיה, הזרקת סטרואידים תחת שיקוף סיטי לצוואר. בהתחלה היה לי קשה לקבל את הטיפול ולא האמנתי שהוא יעזור לי, אך מאח וניסיתי כל-כך הרבה טיפולים הייתי מיואש ממצבי והחלטתי ללכת על זה ולתת צ'אנס לטיפול. במהלך הטיפולים הראשונים הרגשתי איך הנשימה שלי נפתחת ועד כמה היא היתה חסרה לי. אחרי עוד כמה טיפולים כאבי הלסת חלפו כלא היו!!! וככה לאט לאט חלפו כמעט כל התסמינים…

אחרי 3 חודשים של טיפול, חזרתי להתאמן ולרוץ, דבר ש-3 חודשים לפני לא הייתי מאמין שיקרה! במהלך הטיפול הרגשתי איך הלחצים יורדים ממני, ועמוד השדרה מתיישר ומתייצב במקביל. הרגשתי שאני יכול לסמוך על הגוף שלי ועל מערכת הריפוי המופלאה שבו.
לכן אני רוצה להודות לך על שהצלת אותי ועזרת לי להחלים!

דור יצחקי, חייל בן 19

דור יצחקי

ד"ר עודד מץ היקר,

הגעתי אליך לפני מספר חודשים אחרי פריצת דיסק חמורה בחוליות L5-S1 , דבר שעל פי רופא אורתופד שראה את צילומי הסי.טי שלי אמר כי עלי להגיע לניתוח דחוף!! הכאבים היו חזקים מנשוא והחמירו את מצבי הריגשי רוחני שלא לדבר על מצבי הכללי.

לאחר הדרך הארוכה בה ניסיתי הכל!! כולל טיפולים רצופים אצל כירופרקט, הגעתי כמוצא אחרון אליך עודד, והנה היום אחרי מספר חודשים אני חזרתי לעצמי הכאבים חלפו. התיפקוד היומי חזר לסידרו, והכי הכי חשוב, מתוקף היותי הילרית ומטפלת הוליסטית, חזרתי לעבודה סדירה עם מטופליי… השיטה אצלך, עודד מץ היקר, הוכיחה מעל כל ספק כי ניתן לחולל ניסים!! ועל כך אני ממליצה לכל מי שיקרא את דבריי, לא להתייאש, להרים ראש, ולתת את כולכם מתוך האור!! לטיפולו המסור של עודד מץ.

אין מילים שיכולות לתאר את השינוי המדהים !!!
המון תודה והערכה אור ואהבה

צילה אור

צילה אור

לכבוד ד"ר מץ עודד,

את השורות הבאות כותב אני מתוך שמחה ואושר, משום שאני מתאר בהם דברים שקרו לי כתוצאה מטיפולך המסור.
אחרי שניסיתי טיפולים שונים ובשיטות שונות שחלקם עזרו אך רק לזמן מוגבל הגעתי אליך ד"ר מץ לכאורה לעוד שיטה.
סבלתי מלחץ דם גבוה, דופק גבוה עם הרבה סטרס, שלשולים, סחרחורות, וכן חולשה כללית שנבעה מהשלשולים ותיפקוד כללי מאוד מוגבל וירוד וכל זאת למרות שנטלתי תרופות הרגעה שהם כשלעצמם גרמו לתופעות לוואי שונות.

התחלתי את הטיפולים במלוא הרצינות והאמונה ועשיתי כל שנתבקשתי בריכוז הכי גבוה, באתי לטיפול 4 פעמים בשבוע, ולאחר חודש הייתי במקום אחר. חלק מהתופעות מהן סבלתי נעלמו, ומעודד מהשיפור המשכתי להתמיד והיום לאחר כ 40 טיפולים חל שיפור משמעותי במצבי הכללי, אני מרגיש מצויין מצב רוחי נהדר, יש לי עדיין הפרעה קלה במערכת העיכול אותה אני אסדיר בעוד מספר טיפולים. הדבר הכי חשוב שיש לי לומר לכולם, השיטה שד"ר מץ מביא למטופליו עובדת, וחשוב שכל מי שסובל מבעיה כלשהיא ידע שיש תקווה ומזור אצל ד"ר מץ עודד.
חשוב למטופל לבוא באמונה למה שהמטפל יעזור לו, וזה מוסיף סיכוי להצלחה..
בהזדמנות זו רוצה אני להודות לך ד"ר יקר על כל שעשית למעני, ולאחל לך בריאות וכח כדי שתמשיך בעבודת הקודש, כי יש כל כך הרבה אנשים שזקוקים לעזרה ממך.

באהבה ענקית
אורי לוי

אורי לוי

לד"ר עודד מץ,

אין מילים כדי להביע את תודתי והערכתי לך ד"ר עודד על סדרת הטיפולים שעברתי תחת מגע ידך הקלילה.

גאלת אותי מכאבי גב כרוניים והתקפים חוזרים ונשנים שאף טיפול קונבנציונאלי כזה או אחר לא הועיל לי ואשר גרם לי להיות מתוסכלת בפרט מאי יכולת תפקוד נורמלי במסגרת חיי היום יום ואף השפיע עלי נפשית וכמובן על משפחתי.

היום, כמעשה קסם אני מעידה על עצמי שהנני חופשייה בתנועה, פעילה ומתפקדת כמעט ללא מגבלות רגועה, נינוחה, שלווה נפשית. אני מאושרת.

אם יהיה בידי, אהיה יותר משמחה לקחת סדרת טיפולים למניעה, ואם נודה על האמת, היחס, תשומת הלב, הסובלנות, השקט והרוגע שהינך מקרין, לא פחות חשובים מהטיפול עצמו.

תודה

אני מילר

אני מילר

שלום, קוראים לי שיר ועוד מעט אני בת 12. אני מטופלת אצל ד"ר מץ כבר כמעט 20 טיפולים.לפני הטיפול הייתי ילדה שתמיד היה לה מצב רוח רע ואם היה לה מצב רוח טוב זה היה משהו מיוחד. לאחר כמה טיפולים ראשונים אצל ד"ר מץ, המצב הלך והשתפר. בהתחלה היה קשה להגדיר את המצב, אבל אחרי כמה ימים הרגשתי טוב. בשנה שעברה היו לי בעיות ריכוז בבית הספר, והכל הסתדר לי השנה. אני מגיעה לבית הספר עם חיוך גדול וכל יום שלי זה היום הכי יפה בשנה. כשמצב הרוח שלי השתנה, החמיאו לי על זה הרבה ילדים וזה ממש עזר לי להרגיש עוד יותר שמחה. גם יש לי עקמת, שזו בעיה בגב ותמיד אני מתלוננת שכואב לי הגב, ואחרי שלושת הטיפולים הראשונים, לא כאב לי הגב ובכלל לא בא לי כלום או שלא הייתי חולה. אני חושבת שהטיפולים שלו ממש עזרו לי עכשיו וגם יעזרו לי בהמשך. אני כותבת את כל זה בגלל שילדים שמגיעים לפה והם קטנים ממני או בגילי והם מפחדים, אני אומרת ומדגישה: אין לכם ממה לפחד ותאמינו לי זה יעשה לכם רק טוב, כמו שזה עשה לי… באהבה שיר

שיר

תודה גדולה לך ד"רמץ עודד!
הגעתי עם כאבי גב איומים, שאלת אותי אם ברצוני לצאת למסע שישפר את חיי.
אמרתי כן!
וכך היה!

במשך 24 טיפולים למדתי מס' דברים חשובים בקשר לעצמי,
איך: לנשום.
איך: לקחת דברים בפרופורציות.
איך: להגיב נכון ולהרגיש נכון.
פשוט לראות את החיים בצורה חיובית ומשוחררת והעיקר שהכאבים עברו!
אני מאמינה שהפנמתי את דרך הטיפול וסיגלתי לעצמי דרך חיים חדשה.
תודה גדולה לצוות הנפלא שנמצא במחיצתך,

אני מאחלת לכולנו אור אהבה ושנהיה בריאים ובהצלחה

אביבה טננבאום

אביבה טננבאום