גישת העבודה שלי 2016-03-03T14:18:23+00:00

25 שנה אני מטפל באנשים, מרגיש את עמוד השדרה שלהם, המפרקים, השרירים. אני מקשיב לקשיים , למחלות, למצוקות, לכעסיהם, אבל גם לשמחות ולנקודות האור שבחייהם.

עמוד השדרה הוא הבסיס של עבודת הריפוי שלי, כיוון שהוא מהווה צומת מרכזית של הבריאות שלנו. מצד אחד מצבו מהווה מראה מדויקת ביותר של מצב הבריאות שלנו ומצד שני הוא מהווה חלון כניסה טיפולי אל תוככי מערכת העצבים העוברת בתוכו.

באמצעות מגע אל תוך חלונות הכניסה הללו הנקראים Spinal gateways אני מאפשר למערכת העצבים "להתארגן" מחדש ולשנות את הוראות ההפעלה כלפי הגוף. התוצאה אינה רק שיפור בכאבי הגב אלא גם ובעיקר בבריאות הכוללת –כלומר שיפור בבעיות בריאות מורכבות, פיזיות ונפשיות.

גופנו המופלא אינו מפיל עלינו "סתם" כאבים ומחלות. אלו הן נורות אזהרה –דרכה של מערכת העצבים להתריע שמשהו בחיינו אינו מדויק. כך למשל יכולה להיווצר בעיה באופן השימוש הפיזי בגוף, בעמוד השדרה, או בחלקים אחרים;  לעתים אנו אוגרים רמה גבוהה של סטרס ומתח נפשי, איכות התזונה אינה מספקת, יש חסימה במערכות היחסים שלנו וכו'.

כאבים ומחלות הם דרכו של הגוף להתריע בפנינו שקיימת בעיה שדורשת התייחסות ותשומת לב או שאיננו עושים די כדי לדאוג לו. זוהי גם דרכו להודיע שאם לא נקשיב המצב עלול להידרדר עוד יותר.

כל אחד מאיתנו חי בתוך מצב של הישרדות פרטית שמתבטאת בדריכות גופנית ובדריכות נפשית – דאגות, חרדות וחששות, כעסים, חוסר סיפוק וכו'. אספנו את המתח הזה לאורך שנות חיינו וכיום זהו מצב המתח הבסיסי דרכו מערכת העצבים מנהלת את גופנו. לא טוב לנו שם, אולם אנו מקבלים את המצב כנתון שאי אפשר לשנותו.

שמתי לי למטרה לראות את המטופל בהיבט הרחב ביותר של חייו, ולהוביל אותו להתנהלות קלה ומשמחת יותר בעולם המורכב בו אנו חיים. לשפר את כאביו הפיזיים, למזער את נזקי העבר – הילדות, הטראומות הפיזיות והנפשיות, להכניס שקט לתוך אי השקט של החיים, להביא יותר שמחה, לב פתוח ואוהב. במילים אחרות להוביל את המטופל אל מימוש הפוטנציאל האמיתי שלו. מגיע לנו לחיות את חיינו במלואם ולא לפספס אותם!

וכן, על הכל אחראית מערכת העצבים שלנו.

וכן, ניתן להגיע אליה דרך עמוד השדרה בגישה כירופרקטית עדינה ועמוקה הנקראת –Network Spinal Analysis.

אני מאחל לנו הצלחה משותפת לעבר חיים יפים יותר