אודות 2016-02-03T16:01:35+00:00

אודות

אודות מרכז כירופרקטיקה של ד"ר עודד מץ

ברוכים הבאים לאתר המרכז לכירופרקטיקה של ד"ר מץ.

Comp2-1024x576
את מרפאתי פתחתי בראשל"צ בשנת 1992 לאחר סיום לימודי תואר ראשון בביולוגיה באוניברסיטה העברית, ובהמשכם 5 שנים של לימודים לתואר ד"ר לכירופרקטיקה באורגון, ארה"ב.
הכירופרקטיקה הייתה אז בארץ בחיתוליה, אך בבי"ח אסף הרופא, כבר הבינו את משמעותה. הם רכשו את מיטת הטיפולים המיוחדת והציעו לי להצטרף לצוות בי"ח שהקים את המרכז הראשון הארץ לרפואה משולבת במסגרת בי"ח.

במקביל שימשתי חבר בהנהלת האיגוד הישראלי לכירופרקטיקה, במשך 8 שנים. בתקופה זו עלה מספר הכירופרקטורים בארץ מ- 20 ל- 80 והטיפול הפך מבוקש בכל קופות החולים, בבתי החולים בארץ ובשוק הפרטי.
אלפי המטופלים שביקרו במרפאתי זכו לטיפול בחוליות עמוד השדרה כשהמטרה היא הפגת הכאבים ע"י שחרור חוליות עמוד השדרה מהלחצים שפעלו עליהם והורדת הלחצים מחוט השדרה ומערכת העצבים. ההצלחה האירה פנים, אך עם הניסיון הקליני הרב שצברתי גיליתי שכדי ליצור שינוי עמוק וארוך טווח, יש צורך להשפיע עמוקות על מערכת העצבים. הרי היא המערכת האחת והיחידה שנותנת את ההוראות לכל חלקי הגוף בכל רגע נתון בחיינו, כולל לגב, למערכת העיכול, למערכת הנשימה ועוד.

הבנתי שמאחורי כל מקרה גב- מסתתר בן אדם עם סיפור חיים, עם אופי, עם רגשות והרגשות. כל אלה צרובים עמוק בתוך התוכנה של מערכת העצבים וגורמים לה לנהל את הגב, היציבה וכל שאר המערכות באותה צורה כל הזמן, כמעט ללא יכולת לשנות ולהשתנות.
NSA היא גישה חדשנית בכירופרקטיקה (כ- 25 שנה), המתמקדת בשינוי דפוסי הפעולה העמוקים של מערכת העצבים. הטיפול מתמקד בעמוד השדרה, אך פועל על חוט השדרה ומערכת העצבים, הם מערכת ההפעלה שלנו. לכן בנוסף לכאב הגב שחולף, חולפות גם בעיות פיזיות ונפשיות שהפכו כבר לחלק מהחיים שלנו.

זהו טיפול עדין, נעים ומשנה חיים.

החשיפה והמעבר שלי ל- NSA שינתה את חיי ואת חיי המטופלים והכניסה מימד חדש ועמוק למשמעות המושג "בריאות ואיכות חיים".
המסר החשוב של NSA לעולם הרפואה, שלגוף יש את כל הכלים הפנימיים להחלמה. במרבית המקרים הוא אינו זקוק לתרופות וניתוחים כדי "לתקן" איברים אלא זקוק לשינוי בהוראות ההפעלה שהמוח מעביר לאיבריו ה"חולים".

אני מזמין אותך לבקר באתר, להתרשם מהגישה הטיפולית, ולהיווכח שבכל גיל ובכל מצב ניתן לצעוד קדימה כדי למצות את החיים ולא לפספס אותם.